Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 Okręg, Krosno
#1
informacja o spotkaniu w okręgu 22

data spotkania: sobota 27.07.2019 godz. 17.00
miejsce spotkania: Krosno, restauracja Parkowa 7
źródło tej informacjiBożena Kamińska bonic102@gmai.com  607 587 582
Odpowiedz
#2
relacja z tego spotkania

osoby obecne:

1. Mariusz Grabas (zarejestrowany jako reprezentant, przyjechał z Przemyśla, po spotkaniu podjął decyzję, że w takiej sytuacji w ogóle nie weźmie udziału w takich "wyborach")
2. pan Janusz (osoba starsza zainteresowana ruchem 1polska, przyjechał poznać z bliska ruch 1polska, po spotkaniu oświadczył, że w takiej sytuacji pójdzie na wybory i zagłosuje na partię Wiosna)
3. Bożena Kamińska (osoba wymieniona na http://1polska.pl/kontakt jako drugi kontakt dla okręgu 22, która wprawdzie nie odpisała na maila, ale oddzwoniła, dzięki czemu Mariusz Grabas uzyskał informację o tym planowanym spotkaniu, ponieważ świadomie nie używa ani FB ani smartfona)

osoby nieobecne:

1. Dariusz Bugiel (osoba wymieniona na http://1polska.pl/kontakt jako podstawowy kontakt dla okręgu 22, która nie odpowiedziała na żadną próbę kontaktu, ani telefoniczną, ani mailową, jaką podejmował Mariusz Grabas)
2. Krystian Wojtaszek (reprezentant z Jarosławia, do którego Mariusz Grabas pojechał z Przemyśla by osobiście powiadomić o tym planowanym spotkaniu)
3. Stanislaw Staniszewski (zarejestrowany jako reprezentant)
4. Stanisław Franczak (zarejestrowany jako reprezentant)
5. Daniel Mikrut (zarejestrowany jako reprezentant)
6. Dawid Wojdyła (zarejestrowany jako reprezentant)
7. Tomasz Święch (zarejestrowany jako reprezentant)

wnioski:

1. sztandarowa strona internetowa http://1polska.pl jest skuteczną antyreklamą ruchu 1polska
ponieważ uniemożliwia ona komunikację zarówno jej użytkowników z administracją strony, jak i pomiędzy samymi jej użytkownikami, a osoby które dowiadują się o tej stronie i które nawet chcą zagłosować na jakiś postulat czy osobę, są skutecznie zrażane do uczynienia tego przez bardzo duży stopień nieprzyjazności tej strony dla jej użytkowników, ludzie tracą czas i cierpliwość szukając na ekranach swoich smartfonów gdzie kliknąć by poprzeć postulat czy reprezentanta

2. start 1polska w tych "wyborach" w takim stanie niezorganizowania będzie falstartem ze wszystkimi tego konsekwencjami
aby było możliwe powodzenie, najpierw trzeba przebudować stronę 1polska.pl i zbudować poparcie przynajmniej większości polskiego społeczeństwa dla 1polska, czyli ponad połowa Polaków musi się zarejestrować na 1polska.pl

pytanie:


czy strona internetowa 1polska.pl jest celowo tak skonstruowana by skutecznie zrazić do 1polska wszystkich Polaków?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości