Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to jest demokracja...
Panie Piotrze, z pana wpisu rzuca się taki chyba autobiograficzny fragment:
"Nie posiadam odpowiedniej wiedzy, nie myślę analitycznie, całościowo, nikogo konstruktywnego nie wspieram, nie popieram, nie jestem osobą odpowiedzialną, w tym dalekowzroczną, etyczną, konstruktywną, racjonalną, wystawiam się na taki przekaz i ulegam manipulacji, kieruję się wiarą polityczną, religijną, naśladuję innych, kieruję się instynktem stadnym, ale ponieważ demokracja mi na to pozwala, to kandyduję, rządzę, głosuję i czekam na kolejne wybory, bo moi wybrańcy ZAWSZE zawodzą... "

Ludzie takich tasiemców nie czytają, więc jeśli chce Pan wyrazić swoją opinię, przedstawić jakiś pomysł, propozycję, ponieść się konstruktywnej krytyce, zaproponować jakieś rozwiązania, było by dobrze aby przemyślał Pan trochę co chce Pan zaprezentować. Jeśli miała to być krytyka Demokracji, możemy w tym zakresie podyskutować, ale zwracam uwagę że tego typu treści są traktowane jak spam już przez swoją formę.
Krytykanctwo stało się jakąś formą sportu ostatnio z dużą ilością biorących udział w tej dyscyplinie..
Proszę zaproponować coś, co spowoduje że inni czytelnicy przysiądą z wrażenia. Może chociaż podejmie się pan porównania rozwiązań, omówienia różnych koncepcji sprawowania władzy co na pewno było by lepszym podejściem, niż wrzucanie tez które są efektem pana "wiedzy" o świecie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Co to jest demokracja... - przez Piotr Kołodyński - 23-07-2019, 09:25 AM
RE: Co to jest demokracja... - przez Roman Klimczyk - 24-07-2019, 06:55 AM
RE: Co to jest demokracja... - przez Piotr Kołodyński - 25-07-2019, 07:12 PM
RE: Co to jest demokracja... - przez Piotr Kołodyński - 26-07-2019, 12:58 PM
RE: Co to jest demokracja... - przez Piotr Kołodyński - 29-07-2019, 12:58 PM
RE: Co to jest demokracja... - przez Wojciech Różański - 19-09-2019, 04:31 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości